Aaron Rodgers dostane soutěžícího na téma „Jeopardy!“

Aaron Rodgers dostane soutěžícího na téma „Jeopardy!“ YouTube: Jeopardy!

YouTube: Jeopardy!

Alex Trebek není tak snadno vyměnitelná. Během svého 37letého běhu hosting Ohrožení! , Trebek přinesl do jedinečné práce půvab, autoritu a podhodnocený humor. Kontroverze kolem dvoutýdenního působení Dr. Oz jako hostitele jen prokázalo, jak moc oddaní fanoušci očekávají od příští náhrady. Ale zatím, Rozehrávač Green Bay Packers Aaron Rodgers odvedl skvělou práci při moderování obtížné herní show.

V pondělí večer hostující host Aaron Rodgers zpracoval svou první epizodu - a přibil ji. Plus finále Ohrožení! kolo zahrnovalo veselého trolla od jednoho soutěžícího, který vyzval Rodgerse na neslavný neúspěch branky, který stál šanci Green Bay Packers na 2021 Super Bowl.

Smrt Alexe Trebeka

Když hostitel Alex Trebek zemřel v listopadu loňského roku na rakovinu pankreatu, svět truchlil nad jeho ztrátou. Vím, že jsem strávil nespočet nocí se svými spolubydlícími na univerzitě a soutěžně sledoval syndikovaná kola: vzpomínka (a efektivní pití), která se mi nyní stává ještě dražší. Ale mezi dotyčnými poctami vznikla nová konverzace. Kdo by mohl vystupovat jako hostitel Ohrožení ?

Bývalý šampion Ken Jennings zpočátku vyplňoval, ale byl teprve první společnost Sony ohlásila mnoho hostitelů mezi které zatím patří výkonný producent Mike Richards, Katie Couric, Bill Whitaker, Savannah Guthrie, Dr. Sanjay Gupta, moderátorka CNN Anderson Cooper, hostitel talk show Dr. Mehmet Oz, herečka Mayim Bialik a quarterback Green Bay Packers Aaron Rodgers. Zatím nebyl identifikován žádný hostitel na plný úvazek. Ale Rodgers velmi dobře může být v běhu.

vtipné odpovědi na rodinné spory

Rodgers trvale hostuje

Když mluvil s Patem Mcafeeem 5. dubna, nazval Aaron Rodgers svou budoucnost v NFL „krásnou záhadou“ a dodal, že „by rád byl hostitelem Ohrožení! , Ano.' I když to znamená holení jeho slavných vousů! Ale opravdu si myslíš, že by se Rodgers vzdal hraní fotbalu, aby hostil Ohrožení ? Není pochyb o tom, že by zapadl přímo do Los Angeles jeho snoubenec, herečka Shailene Woodley. Podívejte se na celý rozhovor s podcasty výše.

Překvapivá historie Aarona Rodgera „Jeopardy!“

Aaron Rodgers byl vybrán v prvním kole draftu NFL 2005 Green Bay Packers. Od té doby se stal quarterbackem týmu a MVP a inductee Síně slávy. Jeho talent však nespadá jen na fotbalové hřiště.

V roce 2015 tajné chytré kalhoty Rodger s účastnit se v Celebrity Jeopardy! - a vyhrál! Díky jasnému charismatu na obrazovce byl Rodgers přirozenou volbou pro hostování show během tohoto přechodného období.

Aaron Rodgers se nechá rozjet v televizi

Když se blíží konec pondělní epizody, Final Jeopardy! Otázka položila otázku, co osobnost televizního vysílání ve dne řekla, když přijala Emmy za celoživotní dílo: „Jen si na deset vteřin pomysli na lidi, kteří ti pomohli stát se tím, kým jsi.“ Samozřejmě, během tohoto vysokotlakého kola si soutěžící své odpovědi zapisují soukromě ve formě „Kdo je…?“ nebo „Co je…?“ otázka. Soutěžící Scott Shewfelt zjevně neměl ponětí, co načmáral: „Kdo chtěl kopnout do branky?“

Shewfelt měl na mysli katastrofický zápas mistrovství NFC proti Tom Brady a Tampa Bay Buccaneers 24. ledna 2021. Během tohoto zúčtování se trenér Packers Matt LaFleur během posledních okamžiků hry rozhodl pro koš z pole, místo aby touchdown QB Rodgers mohl potenciálně vstřelit vázací touchdown.

Rodgers reagoval na překvapivý úder v reálném čase s dobrou náladou a označil jej za „skvělou otázku“. A očividně Shewfelt toto kolo prohrál. Správná odpověď byla milovaný pan Rogers.

HODINKY: „Jeopardy!“ Fanoušci se shromáždili proti hostujícímu dr. Oz